KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14303099
nr 1430 3099
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 6/100. Bildmått: 12x20, yttermått inklusive ram: 32x41 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:41:34
150 kr
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind
nr 1430 3099
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 8 november 2021 |
Stig Borglind